Visco yatak alıcaz ama hangisi?

Herrrkese merabalar,

Visco yatak alıcaz ama hangi markadan alalım karar veremedik, çünkü bu işlerden sıfır anlıyoruz :d 150×200 boyutunda en bilindik markalarda fiyatlar aşağıdaki gibi. Ama bunların arasındaki fiyat farkının sebebi ne olabilir? Kullanıp memnun kaldığınız var mı, bunlar veya farklı markalarda? Hangisini alalım kafalar karışık. Teşekkür ettik şimdiden.

İstikbal (8.051 TL);

www.istikbal.com.tr

Bellona (5.555 TL);

www.bellona.com.tr

Yataş visco ultimate support (6.719 TL)

www.yatasbedding.com.tr

Yataş visco ultimate support (2.954 TL)

www.yatasbedding.com.tr

Yatsan > işbir > diğerleri

  • Mcfly  (29.04.22 21:59:02)
Biraz daha pahalıdır ama mümkünse ilk tercihin yatsan olsun. O olmazsa işbir yatağa bak kesinlikle.

  • hakmut  (29.04.22 22:03:58)
güncel fiyatlara bakmadım, mevcut yatağım:
viskolove.com

  • late viper  (29.04.22 22:31:50)
bellona var gayet iyi durumda ama visko çok darlıyor beni.her yerden kavraması sıkıyor bir süre sonra iyi düşünün.

  • jamswety  (29.04.22 23:50:04)
Güncelleme;

Bu yatağı aldık;

www.isbiryatak.com

Tavsiyeler üzerine önce yatsana gittik, yatsan çok güzel yataklar gösterdi ama paramız yetmedi. Bellona ve istikbale gittik, onlar visco yataklarını mağazalarında bulundurmuyolar ve almamanız için yönlendiriyolar, kas ağrısı yaptığını söyledi bellona çalışanı.

En son işbire baktık, en çok ilgilenen onlar oldu. Bellona filan gibi yerlerdekiler çok anlamıyolar yatak işinden, sadece yatağın hangi maddeden üretildiği gibi teknik detaylarını söylüyolar. İşbir kaliteli uykuya odaklanmış, daha çok visco çeşidi var. Kilonuza göre yönlendiriyolar. Biz zayıf olduğumuz için yoğunluğu daha az olanı almış olduk.

Bi de visconun da orijinali filan oluyormuş, işbir orijinalmiş ama başka markalarda öyle olmayabiliyormuş ve o zaman da alanlar pişman olabiliyormuş. Örneğin çökme oluyormuş 2-3 yıl içinde.

İşbir 10 yıl garanti veriyor çökme yapmayacağına dair. Alacak olan varsa diye açıklayayım dedim. Selamlar sevgiler.
  • turuncu tonlarda  (30.04.22 22:32:03)