[]

ekşide ikinci hesabı açmak sorun olur mu

bu konudaki son gelişme nedir. malum bazı siteler ikinci hesabı tespit edip üyelikleri siliyorlar. ip ban atabiliyorlar.
 
2. hesap artık yasak değil.


  • false pretension  (28.04.22 23:32:42) 
diğer hesaptan kendinizi oylamayın yeter.


  • dodonene  (28.04.22 23:33:18) 
Adamlar 100'er 100'er hesap açıp satıyorlar hocam oradan hesap et.


  • Kaleci Saçlı Forvet  (28.04.22 23:37:24) 
asıl sorum bu olayın sözlük yönetimince ne karara bağlandığı.


  • benibulmanlazim  (29.04.22 00:09:36) 
Çoklu hesap yasağı sanırım 10 yıl önce falan kalktı, "olay" sekmesini araştırırsan orada bununla ilgili madde bulunuyor.


  • Kaleci Saçlı Forvet  (29.04.22 00:13:46) 
kanzuk cift hesap takildigini kabul edeli baya oldu yani sorun yok.
cooookk eskiden ucurulma sebebiydi.

  • cooperr  (29.04.22 02:43:04) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.