Afrika'da gönüllü çalışma

Merhaba Afrika'da gönüllü çalışma programları hakkında bilgisi olan var mıdır? İnternette oldukça fazla var ama sizlerin de görüşünü ve deneyimini merak ettim. Teşekkür ederim

Afrika devasa bir kıta. Ülke söylemeden yorum yapmak zor. Zimbabve'de birkaç yıl önce sıtma salgını vardı. Sıkıntılı bir ülke. Genelde bu tip ülkelerde doktor ihtiyacı oluyor. Çalışmadım ama okuduklarımdan bildiğim bu.

  • dissendium  (26.04.22 16:53:46)
ben de araştırmıştım, doktor değilseniz pek yapabileceğiniz bir şey yok. ihtiyaç duyulan bir vasfa sahip olmak gerekiyor, bunun da %80'ini doktorlar oluşturuyor.

  • rose parks  (26.04.22 16:57:50)
doga koruma icin: pek cogu isi ticarete dokmus. zamaninda epey arastirmistim, park koruma, vahsi hayat rehabilitasyonu, gozlemi icin gonullu deniliyor. 15 gun veya 1 ay icin binlerce sterlinlik bagis!! isteniyor. doktorsan sinir tanimayan doktorlar gibi iyi calisan kuruluslar var. doga korumada ise bildigimiz anlamda gonullu olabilmen cok zor. ciddi olanlar gonullu ihtiyaclarini kendi ic kaynaklarindan karsiliyorlar.

  • unabomber  (26.04.22 17:59:25)
Yukarda yazildigi gibi genelde doktor lazim oluyor. Gecmiste cocuklara internet altyapisi kurmak ve ucuz tablet vermek icin bir organizasyona elektronik muhendisi olarak girdim ama sonra gerekli destek bulunamayinca gitmemistik.

  • cleric  (26.04.22 18:31:03)