[]

Şok market bozuk ürün iade

Çiğköfte aldım fakat tadı ağırlaşmış ekşimiş, son kullama tarihi de bugün 25 nisan yazıyor üstünde

Bunu nasıl iade etmeliyim fişim var ama bozuk ürünü de mi götüreyim (yanımda oraya götürmek tuhaf geliyor) yoksa gidip durumu anlatayım mı?


 
Ürünü de götür. Onlar açısından kanıt olur.


  • dissendium  (25.04.22 19:26:47) 
@dissendium hocam, bozuk ürünü alın bide siz koklayın demek istemiyorum :)


  • freebird5406_2  (25.04.22 19:29:17 ~ 19:29:44) 
hocam götürmen gerekiyor, yapabilecek bir şey yok :)


  • hooiken  (25.04.22 19:31:47) 
Orda gotumenin amaci, eline her fiş alan gelip de "bu peynir eksimis, bu cay kuflenmis" demesin diye. Goturmen gerek o yuzden.


  • brkylmz  (25.04.22 19:40:21) 
daha bu sabah gittim dün aldığım bozuk ürünü götürdüm. tarihi de geçememişti ama küflüydü yani. rafta varsa tazesi verelim dedi gittim baktım onlar da küflüydü iade aldım. fiş sormadılar.


  • neira  (25.04.22 21:37:38) 
Ürünü fişiyle götür. İade alıyorlar, sorun çıkartmıyorlar


  • birmilyonunvarmi  (26.04.22 01:02:22) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.