[]

youtube Kullanıcı adı değiştirme

Merhaba,
15 sene önce youtube'a video yüklemişim ve kullanıcı adı almışım. Bu kullanıcı adını değiştirmek istiyorum, Bu sadece bir kere alınıp sonra değiştirilemeyen bir ad olarak duymuştum, doğru mudur yoksa istediğim kadar kullanıcı adını değiştirebilir miyim ve bu isim daha sonra başkaları tarafından gözükür mü.


www.youtube.com

hebelehubele kısmını istediğim kadar değiştirebiliyor muyum.

 
support.google.com

yılda 3 kere değişiyormuş. biraz google.
  • jelly bear  (25.04.22 15:29:18) 
Özel URL uygunluğu başlıgında yer alanların çogu uymuyor. eski tamam ama ne fotosu var ne banneri var ne de abonesi var.

Bu aklımı karıştırıyor.
  • liberal  (26.04.22 10:36:54) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.