[]

Amerika Vizesi çok mu zor alınıyor?

Fuar ziyareti için ABD vizesine başvuracağız da son zamanlarda vize alan varsa ne kadar sürdüğü hakkında fikir verebilir mi? 23 Mayıs'ta başlayacak fuara yetişebilir miyiz?
 
23 mayıs'a randevusunu bile alamazsınız şu anda. Turistik vize için seneye randevu veriyorlardı en son.


  • roket adam  (25.04.22 12:29:34) 
@roket adam turistik değil de iş ziyareti kategorisine girmez mi fuar işi? Şirket adına gideceğiz zaten, gerekirse oradaki müşterimizden davet de yollatırız. O durumda yetişme ihtimali olur mu acaba? Bilginiz var mı?


  • mustafakesekci  (25.04.22 12:36:27) 
hocam b1 ticari vizeye başvurulabilir ama onun randevu durumu hakkında bilgim yok maalesef. bir soruşturmakta fayda var, belki dediğiniz gibi öncelik verirler. ben direkt turistik için yazdım.


  • roket adam  (25.04.22 12:39:25) 
pandemiden kapanan randevular açıldı ama birikmeden dolayı bu tarihe almanız imkansız, ben kasım da başvurmuştum anca aldım.
vize sırasında önümdeki kişi de fuar için gelmişti, verilmemişti :)

not: benimki de iş içindi
  • ravenudon  (25.04.22 13:08:33 ~ 13:10:19) 
Genelde kesin konuşmaktan hoşlanmam ama bu durumda yetişme şansı 0


  • iwasbornonamountainside  (25.04.22 13:11:18) 
yetismeniz cok zor, hizli basvuru var onu deneyin derim


  • oscar  (26.04.22 01:26:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.