[]

Krediyle sıfır araç alırken

Krediyi bankadan çekiyoruz bayinin kredis değil. Bu durumda krediyle çekilen para bizim jesaba girmeden direkt bayinin hesabına mı gidecek? O para gitmeden ben kalan nakit parayı bayinin hesabına mı göndereceğim? Bunların sırası nasıl olacak hangisi ilk hangisi sonra, bir de bir sürü ismin olduğu bir vekaletname verdiler. Bunu süreli bir şekilde noterden onaylatmayı düşünüyorum. Aslını bana sonra geri verecek mi bayi? Çünkü bana görüntüsünü atsanız yeterli falan demişlerdi diye hatırlıyorum.
 
Siz kredi dışında kalan parayı göndereceksiniz.
Kredi Direk bankadan bayiye gidiyor. Kredi onayı aldığınızda başka bir işlem yok.

  • neymis  (24.04.22 22:21:08) 
Para gönderme sırası önemli değil. Havale/eft yapılırken alıcı ismi yazılsın yeterli. Ben olsam taşıt kredisi çıktığı gün krediyle birlikte gönderirdim. Taşıt kredisi ise bayiye gidebilir ama emin değilim başvurduğun danışmana bir sor.
Vekaletname ise aracın emniyetteki işlemleri için gerekli tescil,plaka gibi süreli verin. Süresi bitince geçerliliği biriyor.

  • 1917  (25.04.22 07:46:32) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.