[]

sürükleyici dizi

bir dizi arıyorum ki, o kadar sürükleyici ve merak uyandırıcı olsun ki bir sonraki bölüme geçmek zorunda hissedeyim. asla yarıda bırakamayayım, gerekirse işten izin alıp sürekli izlemeye devam edeyim. türü, süresi, menşei hiç fark etmez.

şimdiden cevaplar için çok teşekkür ederim.


 
Arcane. Bitirebilmek için hastanede nöbette gece tablete indirip izlemiştim, mükemmeldi.


  • helena  (24.04.22 21:06:31 ~ 21:07:18) 
şahsiyet.
harlan coben'in kitaplarından uyarlanan diziler.

  • atacaksinfinke  (24.04.22 21:17:21) 
Line of duty


  • ceketimi alip cikcam  (24.04.22 22:58:06) 
Line of duty +1
The Wire
House of cards, breaking bad gibileri seyretmişsindir zaten.


Bunlar senaryo yazımı ve örgüsü çok başarılı diziler.
  • tiny penny  (25.04.22 12:18:29) 
Broadchurch
La casa de papel
The missing
The killing
  • deer hunter  (25.04.22 12:42:44) 
Oz, Person of interest, Narcos


  • iwasbornonamountainside  (25.04.22 12:56:39) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.