[]

İlk defa spor salonu/macfit

Netten kayıt olup gideceğim. Spor ayakkabı, kıyafet vs orada iken normal kıyafetleri nereye koyuyoruz? Daha önce prof anlamda spora gitmedim. Hazır beslenmeyi düzene sokmuşken başlayayım diyorum. İşk giderken vs nelere dikkat etmek lazım? Yıllık paket aldım acaba hoca vs yardımcı olur mu? Giden arkadaşlar bilgi verirse sevinirim
 
Soyunma odasında dolaplar var oraya koyabilirsin her şeyini. Yanında değerli, çalınacak bi şey götürme ya da dolaba takmak için bi asma kilit al. Hocalara ekstra para verip personal training hizmeti alırsan ilgilenirler yoksa ilgilenmezler. Girişteki resepsiyona bu konuyu sorabilirsin fiyatlarını öğrenmek için.


  • mg3929  (24.04.22 18:46:45) 
Salona giriş için Mac+ uygulamasını yüklemen gerekir. Bu uygulamada hareketlerin nasıl yapıldığı, aletlerin kullanım videoları ve örnek programlar var. Kırmızı tshirtli arkasında bana sorabilirsiniz yazan hocalardan destek alabilirsin.

ilk kayıtta fittest diye birşey vardı, uygulamadan randevu alarak 30 dakikalık test ve tanıtım seansına katılabiliyorsun.
  • Northern Mariner  (24.04.22 19:14:33) 
Salona gitmeden deodorant kullanmayı ve ter havlusu götürmeyi ihmal etmeyin. Havlunuzu süs olarak bulundurmayın, aletleri kullanırken özellikle terli sırtınızın, poponuzun denk geldiği yerlere serin.

Duş alacaksanız içerde şlaps şlaps dolaşmak yerine yanınıza bir de parmak arası alırsanız hem rahat olur hem de mantardan korunursunuz.
  • akhenaten  (24.04.22 19:16:05) 
*Aletlere teninizle/terinizle temas etmemek için havlu.
*Salonda giyeceğiniz temiz ayakkabı.
*Avuç içleri bir süre sonra soyulabiliyor, fitness eldiveni düşünülebilir.
*Kıyafet: şort+tişört yeterli. Tişörtün kaliteli olması faydalı olur.
*Yedek tişört olabilir.
*Eşyalarınızı soyunma odasındaki dolaplara koyuyorsunuz. Kimisi şifreli oluyor, kimisi asma kilitli. 5 liraya bi asma kilit alsanız iyi olur.
*Duş için ayrı havlu, ufak şişeye şampuan+duş jeli ve ıslak yerlere basmamak için parmak arası terlik. Terlik özellikle mantar için şart bence.
Duştan çıkınca tarağa ihtiyacınız oluyorsa yanınıza alın. Saç kurutma makinesi orada oluyor.


Hocalar yardımcı olur. Konuşursunuz isteğinize ve durumunuza göre bir program yazarlar. Onu kendiniz uygularsınız.

İlk aklıma gelenler bunlar...
  • invictae  (24.04.22 19:43:16) 
re-rack your weights. yani agirliklarini sehpalarina geri birak. bir iki yila ne demek istedigimi anlayacaksin.


  • alperz  (25.04.22 07:25:54) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.