[]

Pasta/Cila 2500 TL nasıl sizce?

Meguiars'tan aldım fiyatı, Google yorumları epey iyi.

Ne dersiniz?


 
Kısa dönem öncesinde 2500'e komple araba boyanıyordu.. yazık şu fiyatlara... Ben belco cila+boya koruma alıp kendim yapıyorum. Sünger ve bez dahil maliyet 150 lirayı geçmiyor. Arabada çok çılgın çizikler yoksa pastaya gerek yok.


  • kanlakarisikyagmur  (24.04.22 11:53:03) 
Bunun yerine polisaj makinesi alıp kendimiz yapsak çok mu kötü olur? Acaba işçilik çok önemli mi ?
www.amazon.com.tr 645Tl

  • 1903 24  (24.04.22 15:12:40) 
@1903 24 işcilik çok önemli boyayı yakma durumları oluyor.


  • alp9900  (24.04.22 19:38:12) 
rakam çok fazla ben yaptırmazdım.
elim bu işlere yatkın olduğu için bu miktardaki para ile komple set alırdım kendime. uzatma kablosu, polisaj makinası, pasta, cila, polisaj uçları vs.
sonraki pasta cilalar için de demirbaş yatırımı yapmış olurdum.
cevap elinizin yatkınlığına ve arabayla uğraşmayı sevip sevmemenize göre değişir.
  • Yoq  (25.04.22 10:22:27 ~ 10:26:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.