[]

Word sayfa numaralandırma

Bir ödev var sayfa numaralandırma yapıyorum ama Romen rakamlarını yaparken her seferinde kapak sayfasına da numara atıyor bir türlü halledemedim nasıl yapabilirim
Not araştırdım birkaç videoda izledim ama sonuç hep aynı 
sayfa numarası eklerken numarayı ilk sayfada göster kutucuğu var, onu işaretleme.


  • jelly bear  (23.04.22 20:47:39 ~ 20:47:46) 
PDF olarak teslim edeceksen eğer kapağı ayrı bir word dosyası halinde yapıp sonra kapağı ve kapaksız ödevi ayrı ayrı PDF'e çevirip ardından ikisini tek bir PDF dosyası olarak da birleştirebilirsin. Word bazen söz dinlemiyor, herşeyi kafasına göre yapıyor, benim elimdeki sürümde mesela "numarayı ilk sayfada göster" kutucuğundaki tiki kaldırdığım halde göstermeye devam ediyordu. Bu çözüm en kesini olur.


  • mantheman  (23.04.22 20:52:18) 
@mantheman
Bunu bende düşündüm ama hem pdf hem Word olarak istiyorlar

@jelly

İlk sayfada göster kutucugunu denememistim onuda ddniycem bakalım inş olur
  • horizon  (23.04.22 21:57:42) 
Bi ara kardesimin odevi icin 4 kisi ugrasti yapamadi. En son biri farkli bi office surumuyle halletmisti. (2013 muydu neydi)


  • brkylmz  (23.04.22 22:23:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.