uçak kabininde kedi taşımak (anadolujet)

merhaba, havayolunda taşıma çantası için 40x20x30'luk bir ölçü gerekliliği var. ama böyle ölçüde kutu bulamıyorum. bende şuan mevcut olarak 53 cmlik var bir de şu var:
www.hepsiburada.com

daha önce taşımış biri var mı, bilgi alabilri miyim sizden?

ben de öyle astronot çantayla taşındım kimse bişi demedi. ellerinde metre ile alıp ölçen yok yani.

  • neira  (23.04.22 13:26:54)
thy'de 2 yıl önce çok sıkıntı yaşatmışlardı arkadaşıma. ölçülere uyan box için bile sorun çıkarmışlardı. koltuk altına girebiliyor olması gerekiyormuş falan filan. tabi bu durum kapıdaki görevlilerin işgüzarlığı muhtemelen %1'lik bir ihtimaldi arkadaş yaşadı, güç bela geçti gerçi kapıdan. link yolladığınız tarz bir çanta sorun olmuyormuş, hem kucağınıza aldığınız zaman da sizin dizlerinizi de acıtmıyor, diğer plastik boxlar bir süre sonra acıtabiliyor. bir de havaalanında bunları satan dükkanlar oluyor, acil bir durumda aklınızda bulunsun.

  • surprise  (23.04.22 15:27:39)
şahane oldu yorumlarınız, çok teşekkür ederim!

  • mizore  (23.04.22 16:53:58)