[]

Köşe lambası nereden alınır?

İkea'da az seçenek vardı, Koçtas'da da begenmedik. Çok abartı fiyati olmayan bir lambeder nereden alabiliriz? Tavsiyeniz var mıdır?

Teşekkürler


 
interenetten araştırın, benim arkadaşlar 75 liraya almış, ayakları masif ahşap, lamba siperliği bildiğimiz kolalı kumaş hem oldukça şıktı hem de ucuzdu, bi tek kablosu çok inceydi onu değiştirdiler, araya da açma kapama düğmesi koyup o kadar.

ben de piyasada 500 liraya satılan avizeyi buradan 80 liraya aldım 3 ay önce.

örnek

www.vivense.com

www.vivense.com
  • killerbee  (23.04.22 12:03:41 ~ 12:06:20) 
trendyol, letgo


  • ala09  (23.04.22 13:46:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.