[]

decentraland ve sandbox land'leri neden aşırı pahalı?

daily active user'a bakıyorum birinin saatlik 15k diğerinin günlük 18k. doğru dürüst bir oyuncu sayısı yok. bunların bu kadar pahalı olmasına sebep olan nedir? herkes "bir gün çok değerlenir" diye mi aldılar?

bazı projeler takip ediyorum metaverse taşınacaklar mesela, adamların günlük oyuncu sayısı 500k-750k falan ve oyunlarına metaverse üzerinden girilebilecek. ve çok daha düşük land sayıları ile satışa çıkacaklar. günlük insan sirkülasyonunun bu kadar yoğun olduğu bir yerde land almak oraları değerlendirmek müthiş avantajlı duruyor (tabi güvenilir, ekibi sağlam projeler için diyorum bunu)

ama mana,sand olayı nedir anlamadım. bir de 90k civarı land'leri var ona rağmen fiyatlar uçmuş. sırf atari, samsung vs reklam verdi diye mi oldu böyle?

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.