[]

Dün açıklanan Yuvam şeysi doları düşürür mü

Rte açıkladı ya dün gurbetçiler döviz getirsin %4 faiz garantisi verecez falan diye. Dövizi düşürür mü bu durum?
 
piyasayı etkileyecek kadar bir döviz girdisi olacağını düşünmüyorum. en fanatik hükümet yanlıları bile paralarını türkiye içerisine sokmak istemez.


  • teritori  (21.04.22 10:02:35) 
bunu normal insanlar için değilde yurtdışında büyük parası olan insanlar için çıkarıyorlar.

adamların yurtdışında belki var 5-6 milyar! doları. gel %4 ile faize koy diyor kısaca.

yoksa yurtdışındaki adam oranın sistemi ile zaten en az %30 kazanıyor döviz bazında.
  • duyurukullanıcısı  (21.04.22 10:40:09) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.