[]

e-devlet üzerinden turk.net aboneliği iptal eden var mı?

"turk.net" için soruyorum. diğer sağlayıcılar değil.

iptal başvurusu yaptıktan sonra herhangi bir şey yapmanıza gerek kaldı mı?
elimizde teslim edilecek bir modem yok. iptal başvurusu yaptık diyelim. onlar onay için falan arama yapıyor mu? herhangi bir belge istiyor mu?
başvuru yaptıktan kaç gün sonra abonelik tamamen kapanıyor?

 
Yakın zamanda ben iptal ettim, aynı gün veya ertesi gün aramışlardı, teyit edip ikna etmek için, o konuşmadan sonra da kapatmışlardı.


  • zidan  (20.04.22 19:34:14) 
Ben halen müşterisiym ama eskiden bir aboneliğimi iptal etmiştim, hiç sıkıntı çıkaran bir firma değil. E devlet filan da değil, kendi sitelerinden iptal başvurusu yapmıştım.


  • John Bloor  (21.04.22 10:19:02) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.