Türkiye içi yol ücreti hesaplayan site/uygulama yok mu?

İstanbul'dan Muğla'ya gideceğim bayramda.

Girişi çıkışı verdiğimde bana toplamda otobana bu kadar, köprüye bu kadar, diğer otobana bu kadar ödeyeceksin diyecek bir yer arıyorum.

Hepsinin sitelerinde ayrı ayrı vardır ama bana toplu olanı lazım.

Teşekkürler.

Öyle bir uygulama yok. Zaten Hindistana falan gitmiyorsanız gerek de yok.

www.kgm.gov.tr

Rota zaten bellidir, 5 dakikanızı ayırarak öğrenebilirsiniz.
  • Arthur Dayne  (20.04.22 18:22:34)
Niye gerek olmasın hocam olsa gayet güzel olurdu yani tek tek pdf'ten hmm şuradan şuraya 10 tl, köprü 180 tl, oradan otoban 40 tl aramaktansa. Google maps'e de gerek yok yani tabela var her yerde ama pratikte öyle değil :)

  • chicha_v2  (20.04.22 22:42:53)
Oyle bir uygulama yok, istesen de yazamazsin.
Cunku dogru rakamlari kimse bilmiyor.

Tamamen ayni yolu 1 gun arayla kullandiginda bile farkli ucret kestigi oluyor.
Bu iddiama kimse inanmiyordu en son dosya actirip ucret iadesi alinca tamamen emin oldum.
  • divit  (20.04.22 23:48:46)
kaça giderim diye bi IOS uygulaması vardı, ona bakabilirsiniz.

  • bcdhms  (21.04.22 01:41:07)