[]

Taksim / İstiklal Caddesinde İtalyan Restoranı/Pizzacı/Mekan

Uzun zaman sonra görüşeceğim bir arkadaşımla İstiklal Caddesinde buluşacağız. Lüks olmayan, makul fakat güzel şık bir yer bakıyorum yemek için. Yıllar önce gittiğim La Fontana var aklımda.

Bildiğiniz F/P açısından über alternatif mekanlar varsa şiddetle önerirseniz çok sevinirim.


 
Epeydir gitmemiştim şimdi baktım adı Pidos'muş. pizzaları lezzetliydi, fikir vermesi açısından link bırakayım: pizzeriapidos.com


  • semyasa  (20.04.22 17:08:01) 
İstiklal olmak zorunda değilse Şişhane metro durağının çıkışında (İstiklal'den birkaç dk yürüme mesafesinde) Miss Pizza var.


  • chicha_v2  (20.04.22 17:27:29) 
Pidos +1


  • zimbirik  (20.04.22 19:21:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.