Güvenlik kitleri

bir ara xiaomi'nin güvenlik setleri vardı, şuan hepsi satıştan kaldırılmış.

set arıyorum ben de, 2 tane kamera, bol cam sensörü, hareket sensörü vb. her şeyin dahil olduğu. akıllı telefondan yönetilebilir şekilde.

bana önerebileceğiniz bir şey var mıdır?

Şu var bende. Çok memnunum ama gerçekten set halinde yok nedense.
www.trendyol.com

Parça parça tamamlanabilir mi acaba?
www.hepsiburada.com
urun.n11.com
  • Mirket  (20.04.22 15:11:32)
bunları tam bir set haline getirmek için hangilerini almak gerekyior acaba?

mesela www.amazon.com.tr°-Home-Security-Kamera/dp/B08R8LKBV9/ref=sr_1_8?__mk_tr_TR=ÅMÅŽÕÑ&crid=30N1D2JSHGXI6&keywords=xiaomi+smart+home&qid=1650517013&sprefix=xiaomi+smart+home%2Caps%2C118&sr=8-8 bu kamera oluyor mu entegre xiaominin aynı uygulaması ile?
  • tchuck  (21.04.22 07:58:27)
Kameradan da bahsetmiştin. Bende şundan var. Kitten bağımsız olarak çalışıyor. Gece görüşü var. Hareketi algılayıp kısa bir video halinde telefonuna yolluyor. Dolayısıyla tek başına hareket sensörlü alarm vazifesi de görmüş oluyor. Onun için kameradan başlayabilirsin. Bu arada fiyatlar uçmuş.

www.hepsiburada.com

Kiti de alacağım diyorsan ilk cevabımdaki ilk linkte ortada olan daire şeklinde olan parça olayın beyni. Adını bilemedim. Ondan başlamalısın. Diğerleri yani kapı pencere alarmı, hareket sensörlü alarm, çiçek sulama gübreleme sensörü, termometre, higrometre gibi parçalar keyfe kalmış oluyor.
  • Mirket  (22.04.22 12:26:15)