TV önerisi

5-6 bin lira arasında içinde netflix uygulaması olan optimal büyüklük ve kalitede tv önerisi. Tvden hiç anlamam, 10 senedir evimde tv olmadı, senelerdir 1 dakika bile izlemişliğim yok ama yeni evimde salon büyük boş kaldı duvarlar ben de tv alayım da arada netflix ssport vb şeyler izlerim diye alayım bari dedim. o yüzden über özelliklere gerek yok.

Boyut belirtmemişsiniz ama bu bütçe ile alınabilecek tüm tvler hemen hemen aynı kalitede olacağı için bilindik markalardan herhangi birini alabilirsiniz.

  • orient blue  (19.04.22 23:01:48)
Sıradan (akıllı/çok akıllı) olmayan bir TV + mi box alın bence.

  • inheritance  (20.04.22 00:54:30)
ben olsam akıllı olmayan tv + mi box işine hiç girmezdim ( şu an bu kombinasyonu kullanıyorum)

akıllı olmayan tv mi kaldı? eski teknoloji eski paneli iteliyorlar. mi box güzel bir alet ama yeni tv alacak birisini buna yönlendirmek gereksiz. bi de uydu alıcısı taktırsan evde 3 kumanda ile oturursun en basitinden.

bütçenize uygun bir samsung veya lg alıp geçin bence.
  • ayin yazari  (20.04.22 10:48:16)
Merhaba. Benzer bir handikaptan birkaç ay önce çıkmış biri olarak sana Vestel'in 50U9600 modelini önerebilirim. 4K, temel uygulamalar, youtube, netflix, amazon vs, gayet iyi çalıştırıyor, hatta tarayıcıdan malum sitelerden video açtığım da oldu. IPTV uygulaması tek. Uygulama yüklenmiyor. Sorun yok.

Aynı serinin 50UA9600 olanı var. Tek farkı Android olması ama ben de alırken özellikle Android almadım. Çünkü hem Android lisansı ödenirken donanımdan kısıldığını hissettim, görüntü yan yana baktığımda aynı değildi hem de donanım Android'e her halükarda yetersiz kaldığı için çok sıkıntı olabiliyor. İlla Android kullanacağım derseniz Mibox'ı yine ilk söylediğim modele ekleyebilirsiniz.

Yoğun olarak youtube, netflix ve iptv kullanıyorum, memnunum. şu anda da benim aldığım fiyatın altında. tavsiye ederim.
  • vaveylababa  (20.04.22 15:01:51)