kilo verme sürecinde spor salonu

merhaba,

ben diyetisyen eşliğinde kilo veriyorum yaklaşık 2 aydır. 14 kilo gitti ama çoğunda yürüyüş yapamadım. hem zaman darlığı hem hava durumu hem de üşengeçlik yaptırmadı bize.

şimdi diyorum ki spor salonuna yazılsam sorun olur mu ? hem kilo veriyoruz vücut sarkmasın hem de belki spor salonu olursa düzenli spor yaparım düşüncesi var.

ne yapmalıyım ?

abi ne sorun olacak? spora gitmemek için bahaneyi burda arıyorsun gibi geldi... kalp, eklem vs. sıkıntı varsa ona göre bi program yapılır olur biter

  • ghilleinthemist  (19.04.22 21:46:41)
Valla on numara olur, insanlar verdiğin 14 kilo için şöyle derler: 20 kilo vermiş görüniyorsun!!! Çünkü sıkılaşacaksınız :)

  • damba  (19.04.22 22:21:23)
Diyet kilo kaybettirir spor vücudunu güzelleştirir, buradan yola çık.

  • Kaleci Saçlı Forvet  (19.04.22 22:24:10)
diger arkadaşlara katılmakla beraber tek bir uyarı yapıcam, iştahın açılabilir :) ona göre diyetisteninle listeni revize edin bence.

  • e mice  (20.04.22 00:35:09)
Ek olarak spor salonunun kapisinda girince otomatik Usain Bolt gibi antrenman yapmaya baslamayacaksin zaten. Kilo vermeni sekteye ugratacak yogunlukta calisma yapma riskin cok dusuk.

  • hot potato  (20.04.22 00:54:02 ~ 00:54:13)
daha bilgili arkadaşlar illa ki vardır ama sarkmaması için yürüyüş yerine agırlık kaldırımı daha mantıklı geliyor.

tebrik ederim.
  • liberal  (20.04.22 09:44:58)
Agirlik calismadan kilo vermen zaten en basindan yanlis bence. Hemen spor salonuna kos. Bol bol agirlik calismasi ve yuruyus

  • zimbirik  (20.04.22 09:49:13)
her türlü yapın. hiç bir zararı olmaz. ama spor salonu meselesi biraz gereksiz. çıkın evinizin etrafında 1 saat hızlı tempo yürüyün.

  • co2s2  (20.04.22 13:21:04 ~ 13:21:42)