[]

Şu parfümleri sahte midir sizce?

www.hepsiburada.com
 
Abi hepsine bakmadım ama orijinali 1000 liraya 1500 liraya satılan parfümlerin 170 liraya satılması mümkün olabilir mi? Bence olamaz.


  • Kaleci Saçlı Forvet  (19.04.22 10:51:05 ~ 10:55:53) 
@kaleci

Bence de olamaz da iyimser bi bakışla belki patron çıldırdı ya da kapatıyoruz durumlarıdır dedim :)

Sıkılmışlardır belki bu parfüm işlerinden...
  • msb  (19.04.22 11:03:40) 
Abi öyle olsa bile bu fiyata satmazlar ya bence. Bu fiyata satmak için 5-6 liralık dolar kuruyla almaları lazım kfkfkfjkffk Abi şaka bi yana bunların hepsi sahte, ben parfüm alacağım zaman Sephora Sevil ve Boyner üçlüsüne bakıyorum ama o zaman bile içim rahat etmiyor.


  • Kaleci Saçlı Forvet  (19.04.22 11:08:06) 
bunlar net çakma.
o değil de biz ck one'ı kolonya diye alırdık, çakması bile 250 lira olmuş.

  • teritori  (19.04.22 12:03:33) 
Boyner'in bile sayfalarca sahte parfum sikayeti varken fazla iyimsersiniz :)


  • brkylmz  (19.04.22 12:50:31) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.