Bilgisayar açılmıyor..

Herkese merhaba,
Sorunum başlıkta.Normal internette olduğum bir gün elektrikler kesildi ve ondan sonra olan oldu.

Normal bir şekilde bilgisayarı açıyorum,açılıyo falan ondan sonra 3 seçenek geliyor:
*En son iyi yapılandırmaya göre
*Windows'u olağan şekilde başlat
*Güvenli modda başlat
--Ağ desteğiyle güvenli mod
--Komut istemiyle güvenli mod
Hepsini denememe rağmen,windows XP yazısı geliyor ve sonra baştan başlıyor.
Ne yapmalıyım?

Nasıl? Bu konuları hiç bilmiyorum..

  • archery  (13.06.10 18:25:56)
aslında formata gerek yok gibi be, repair (onarma) deneyebilirsin. şurada anlatmış biraz: www.woltran.org

işletim sistemin türkçeyse işin daha kolay, kurulum seni yönlendiriyor zaten. ama yapamam diyorsan eş dost konu komşuya falan başvur, onlar halletsin.
  • just dream  (13.06.10 18:47:18)
www.chip.com.tr
edit: bu sitede uzamanına sor a falan yazarsan da sana yardımcı oalbilir format çok şey götürür, adece 20 tll demek değildir.

  • hoot  (13.06.10 19:41:21 ~ 19:42:10)