Mesut Süre ile İlişki Testi

Merhaba!

Bu aralar İlişki Testi'ne çok sardım, sonra baktım bu pazar canlı varmış. Gitsem mi diye düşündüm, aktivite olur diye. İçinizde giden var mı, sizce değdi mi?

Teşekkürler!

git tabi ya manyak mısın?!

  • duyurukullanıcısı  (18.04.22 19:11:40)
güzeldi, çok eğlenceli bi aktivite olur

  • megacracker  (18.04.22 19:14:22)
Gayet eğlenceli, yayını seviyorsan canlıyı daha çok seversin. Bazı şeyleri kesiyorlar çünkü yayında, canlı olarak izleyince sahne performansı olarak da eğleniyorsun.

Hele ki eşle sevgiliyle gidip bi de mikrofon sana gelirse güzel bir anı olur.
  • Bruce  (18.04.22 19:37:54)
Gidersem tek başıma gideceğim, zaten olsa olsa Yalnızım Mesut Bey'e katılabilirim hahaha

Peki bilet kategorilerinin bir anlamı var mı? İlla sahneye yakın oturmak gerekmiyordur herhalde, arkada da otursan güzeldir. Bilet fiyatlarında inanılmaz fark yok ama yine de sorayım dedim.
  • peki madem  (18.04.22 19:43:59 ~ 19:45:14)
Kategori işi salona göre değişir, ben eski duru tiyatroda gitmiştim orada yoktu kategori.

  • Bruce  (18.04.22 21:21:35)
Bursa’ya gelse giderim çok gülüyorum ben. :)

  • naksidil  (18.04.22 22:12:36)
Yalnızım Mesut Bey çok saçma sapan birşey.

  • duyurukullanıcısı  (18.04.22 23:02:42)
komikti eğlendik biz de hemen her bölümünü izledik. ama biz Profilo'da gittik, çok can sıkıcı bir yer oraya yürürken moralin bozuluyor modun düşük giriyorsun, gece dönerken güldüğünün acısı çıkıyor. fyi. başka yerde gidin gidecekseniz.

  • nonik  (19.04.22 15:27:02)