[]

digitürk kampanya teklifi

geçen digiturk'ten aradılar. 0212 473 73 73 nolu kendi müşteri hizmetleri numarası, öyle bayi dolandırıcılığı değildi yani ama sundukları teklif de çok akla yatkın gelmedi.

17 yıllık digi üyeliğimiz var, 1 ana oda+2 yan oda üyeliği toplamda 350 TL'ye yakın para ödüyoruz. ana oda üyeliği "film ve sporun yıldızları", yan odalardan biri "sporun yıldızı", diğeri "filmin yıldızı".

bu arkadaşlar diyor ki, 2 yıl taahhüt verin, ana oda ve 2 yan oda için toplamda 250 tl ödeyin, ana odada tüm spor kanalları, dizi ve film kanallarını açalım. yan odalarınki aynı kalsın. süperligin ihalesini alamayacakları belli oldu da (ya da alamadılar, noldu ihale??), müşteri kaçmasın diye mi kampanya yapıyorlar ki zaten üyelik sebebimiz de aslında lig maçları izlenebilsin diye.

soru şu: her şey pahalanırken bunların indiriminde kesin bi bit yeniği var ama nedir? değer mi değmez mi taahhüt vermeye bilemedik.

 
süper lig yoksa digitürk'ün bir anlamı yok cünkü, filmleri zaten herkes netflix ten izliyor artık, ellerindeki müşteri kaçmasın diye ugrasiyorlar.


  • tadellesever  (17.04.22 13:08:38) 
süper lig ihalesi belli oldu mu peki, ya da ne zaman belli olacak? bu son çıkışlarından sonra hala haleyi alma ihtimalleri var mı?


  • halanne  (17.04.22 13:20:08) 
Normalde ihalede en yüksek teklifi BeIN verdi ama "bize biraz süre verin" dediler. TFF de kısa bir süre verdi ve gerekli imzayı o sürede atmadı BeIN. Ardından haklar ikinci yüksek teklife geçti (S Sport ve TRT işbirliği). Ancak TRT geri adım attı. Akabinde tekrar BeIN'e döndü TFF. Şu an anlaşma aşamasındalar ama henüz tam olarak net değil. Parada anlaşamıyor kulüpler ve BeIN. Yine de görüntü 1 yıl daha BeIN'de olacak şeklinde.

Bunun yanısıra 2 yıllık taahhüt yasal değil bildiğim kadarıyla. Taahhüt 1 yılla sınırlandırıldı. 2 yıl istemelerinin sebebi belki de yayın ihalesinin 1 yıl daha BeIN'de ve sonrası için meçhul olması olabilir.
  • himmet dayi  (17.04.22 17:08:04) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.