[]

Partilerin gençlik kollarının gelirleri nereden geliyor?

Merhabalar

Siyasi partilerin gençlik kollarının geliri nereden geliyor? Siyasi partilerin kendilerinden mi? Kanunda böyle bir şey var mı? Geçenlerde sahur muhabbeti vardı ya aklıma gelmişti şimdi sorayım dedim.


 
siyasi partilerin kendi ne demek ki? gençlik kolları da siyasi partinin bir organı. oraya bütçe ayırması için bir kanun gerekmiyor. bu organizasyonu varlıklı bir parti üyesi de üstlenmiş olabilir, parti kendi bütçesinden de ayırmış olabilir, her katılımcı kendi payını da ödemiş olabilir.


  • mustafakesekci  (15.04.22 17:56:45) 
ilçe parti başkanların ortalama 15k usd harcıyormuş sadece ilçe için. sen illeri düşün. ya hiçbir zaman öyle gelen paranın giden paranın hukukunun işlenmediği bir yerde yaşıyoruz. bir memur bunun hesabını muhalefete sorsa iktidarcı, iktidara sorsa zaten sürgün olur.

anca işte ibb'deki gibi büyük mevzular ortaya çıkınca tr'nin en baba adamları takip ediyor onda da bir şey olmuyor.
  • duyurukullanıcısı  (15.04.22 18:53:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.