Moral düzeltecek, kafa dağıtacak cinsten izleyecek herhangi bir şey?

Eski sevgilim evlenmiş üstelik 1 yıl olmuş nerdeyse. Yeni öğrendim.
Dizi olur, film olur, belgesel olur, müzik olur...Yollayın gelsin lütfen. Ağır depresyondayım, belki iyi gelir.

Teşekkürler

izlemediyseniz
we're the millers
kahpe bizans (youtube'ta var)
bir de eski komedi filmleri hap gibidir ya. süt kardeşleri izle.
süt kumandanımı her izlediğimde koparım. youtu.be

aklıma başka gelirse eklerim.
  • lazpalle  (14.04.22 09:23:01 ~ 15:10:36)
La vita è bella

  • onemoremile  (14.04.22 09:47:55)
Kemal Sunal külliyatı. Özellikle yüz vermeyen sevgiliden intikam aldığı Şaşkın Damat, Sosyete Şaban vs. Kemal Sunal'ın küçük bir rolde olduğu ilk filmi Tatlı Dillim bile olur. Orada da Filiz Akın, Tarık Akan'dan intikam alıyordu. Tosun Paşa veya Kibar Feyzo'yu çok tavsiye etmem. Salako ise...eh, olabilir.

  • d max  (14.04.22 10:10:26)
İzlemediysen My Name Is Earl çok iyi gelir. Hem komik, hem iyi hissettirici yanları olan bir dizi. Bana böyle dönemlerde hep iyi gelir.

  • mantheman  (14.04.22 14:36:11)
Broklyn nine-nine

  • ananiyimioguz  (14.04.22 14:51:36)
ağır depresyon dönemlerimde sex and the city izlerim.

şarkı olarak da şunu bırakayım open.spotify.com ve şunu open.spotify.com (depresyondan bağımsız olarak sadece bu şarkıları bırakasım geldi)
  • Mossy  (14.04.22 15:40:17 ~ 15:41:10)