[]

Vki 40 olan biri için spor

Vücut kitle indeksi 40 olan biri diyet yapmadan cardio fitness tarzı spor yaparsa herhangi bir faydası olur mu?
Muhtemelen kilo veremem ama sağlık için faydalı olur mu yoksa boşa mı gitmiş olurum spora? 
Amacın kilo vermekse bi faydası olmaz. Yani insanlar kabul etmek istemiyor ama kilo verme sürecinde yapılan antrenmanın total yağ kaybına etkisi yok denecek kadar azdır. Yani uzun süre gym'e gidenler bilir bir köşede sürekli salona gelen ama asla kilo veremeyen insanlar vardır, onlar işte diyet yapmayan ama hep salona gelen insanlardır. Ha boşa gitmez ama kilo da veremezsin belki başka kazançları olur.


  • Kaleci Saçlı Forvet  (13.04.22 18:30:40) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.