Iphone'u Modem Olarak Açtığımda Sürekli Kopuyor

Merhaba, 2 adet Iphone'um var birini modem olarak açıp diğerinden bağlanıyorum ama bir süre sonra bakıyorum cihazın modem özelliği kapanmış mobil veriye geçmiş. Yarım saat içinde birkaç kere bu durum yaşanıyor, ayarlardan tekrar modemi açıp diğer cihazdan yeniden wifi'ye bağlanmak zorunda kalıyorum.

Herkeste mi böyle yoksa bana mı özel fikri olan var mı?

iPhone ile mi alakalı bilemiyorum ancak bende de böyle maalesef. Dizüstü bilgisayardan bağlanmak durumunda kalıyorum bazen ve bahsettiğiniz gibi sürekli kopma yaşıyorum. Sorunuza bir yanıt olmadı belki ama sadece size özel değil bu durum.

  • ultranil07  (12.04.22 10:09:51)
ben de laptopa bağlanmak için telefonu modem olarak kullanıyorum ve başlarda bu durum bana da sürekli oluyordu. sonra tesadüfen telefonun ilk bağlantısını yaparken "kişisel erişim noktası" ekranından çıkmadıktan sonra kopmanın yaşanmadığını fark ettim. o günden beri bağlantıyı yapıp artık telefona dokunmuyorum bu işlemden sonra, ana ekrana dahi dönmüyorum.

siz de deneyin bunu belki faydası olur.
  • mr.green  (12.04.22 13:57:15)