[]

Among us nasıl nerede oynayabilirim.

Şu Reddit olayından sonra merak sardı. Nasıl oynayabilirim bu oyunu. Tanıdık arkadaş mı gerekli yoksa rasgele sunucuya Vs mi girmem gerek. Sözlükte oynayan Vs. Var mı?
 
steam'den ya da epic games üzerinden satın alman gerekiyor. rasgele sunucuya girip online oynayabiliyorsun fakat arkadaşlarla daha keyifli olur.


  • false pretension  (11.04.22 20:29:51) 
arkadaşlarla keyifli oluyor. rastgele sunucu önermem ama discord sayfaları oluyor hala oynayan var mı bilmiyorum ama ben 1,5 - 2 ay ekşiden bulduğum bir discord sayfasıyla oynamıştım gayet de eğlenceli olmuştu.


  • matilda  (12.04.22 00:01:03) 
among us başlığında discord diye aratırsan ekşicilerin kurduğu veya dahil olduğu discord kanalları var oralarda keyifli gruplar çıkabiliyordu, halen oynayan vardır diye tahmin ediyorum.

zaten bu oyunun keyifli yanı sesli olarak oynamak. arkadaşlarla daha keyifli olur ama arkadaşın yoksa discord gruplarında ortak oyun odaları oluyor, herkes o odaya girip sesli olarak oynuyor oyunu.
  • ronartest  (12.04.22 00:23:15) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.