[]

bedelli askerlik başvuru hk.

selamlar arkadaşlar!

temmuz zammına takılmadan şu anki fiyatla bedelli askerliğe başvurayım diyorum. hali hazırda 1 esne tecilim var. başvuru işlemlerini asıl yapacağım, tecil bozma para ödeme vb.

bir de haziran başında ödemeyi yapıp başvursam şu anki fiyattan yararlanabilir miyim? kimi bir ay önceden başvuruları kapatıyorlar temmuza kalır yeni fiyattan başvurmak zorunda kalırsın diyor ama kafam çok karıştı.

teşekkür ederim şimdiden.

 
ben 2020 yılı 15 haziranda başvurmuştum başvuru kapanması gibi bir durum söz konusu değil.


  • Smithsonian  (11.04.22 18:32:14) 
Başvuru kapanmaz +1


  • kojonotsuki  (11.04.22 20:46:48) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.