Bu site güvenli midir? (bayraksepeti.com.tr)

Babama şampiyonluk hediyesi olarak Trabzonspor bayrağı almak için bakınıyodum da böyle bi siteye denk geldim. Trabzonspor bayrağını başka yerden de alırım sorun değil de ben bayrak hastası biriyim ve burda çok çeşitli bayraklar var kendimi oyuncak dükkanındaki çocuk gibi hissettim dhdhd

Güvenli midir burası ileride sipariş yapsam patlar mıyım?

site çok amatörce ama dolandırıcı gibi görünmedi gözüme. yine de uzman olmadığımı belirteyim.
google'da yorum şikayet vs. bakmak lazım.

www.technopat.net
  • lazpalle  (11.04.22 12:16:15)
N11, Hepsiburada gibi sitelerden bakın, yorumlara göre anlarsınız zaten. Trabzonspor bayrağı öyle bulunmaz birşey değil sonuçta, mutlaka iyi birşey çıkacaktır.

(git: urun.n11.com)

Şu var mesela.
  • mantheman  (11.04.22 13:15:49)
sanal kart ile alırsan her türlü güvendesin. sakın ama sakın, eft, havale maaş kartı ile ödeme yapma.

  • renegade  (11.04.22 13:21:00)
@mantheman

Evet zaten işte ileride kendim için ülke bayrakları alırım diye göz koydum siteye. Trabzonspor bayrağını bulurum başka bi yerden o sorun değil

Link için de teşekkürler güzelmiş bu :d
  • nundu  (11.04.22 13:54:01)
ben seneler önce buradan sipariş vermiş ve sorun yaşamamıştım. ne olur ne olmaz, sanal kartla sipariş verin +1

  • evde liyakat kalmamis  (11.04.22 14:19:53)