[]

Instagram ve Messenger'da yakin arkadaslarin altlarda olmasi

Neredeyse her gun konustugum 2-3 insana ne zaman bisey gondermek icin facebooktan paylas desem, cikan listede cikmiyorlar. Ismi yazmaya baslayinca da yine ayni sekilde ilk cikan sonuclar onlar olmuyor. En uste en sacma, yillar once oylesine ekledigim ekledikten sonra 0 interaksiyonum olan insanlari en ustlerde cikariyor. Aynisini instagram da yapiyor.

Yakinimdaki herkesden ayni seyi duyuyorum ama internette bulamadim bunun cozumu falan yok mu gizli bir ayar falan?


 
algoritması saçmalıyor arada evet.


  • argent dawn  (11.04.22 12:13:28) 
facebook messenger'ı ayda yılda bir kullanıyorum o yüzden öyleyse de fark etmedim, ancak bende de instagram sürekli böyle, en çok etkileşimim olan ve sık mesajlaştığım kişi bazen bir paylaşımı mesajla iletmek istediğimde neredeyse önerilenler'de bile çıkmıyor. zaten en üstte gelenlerin algoritmasını da anlayamıyorum, yıllar önce bir mesaj attığım biri bile diğerinden üstte çıkabiliyor.
henüz bir çözüm bulamadım, reddit falan neresi varsa baktım ama nafile. bir şey bulursam diye sorunuzu favorilere ekliyorum, hatırlarsam ve duyuruyu silmemiş olursanız buradan iletirim.

  • gkhncnzdgn  (11.04.22 15:39:47) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.