en kaliteli yaprak jilet

hangisi? kolayca bulabileceğimiz. en kaliteli demesem iyiydi belki de 100 tanesine 300-400 veremem mesela şu iyi midir?

www.hepsiburada.com

sahtesi olabiliyor mu bunların?

ustura için mi yoksa eski usül traş makineleri için mi? bunların ustura için yarım olanları da var da ondan soruyorum.

  • chezidek  (10.04.22 21:50:39)
eski usul makineler için. şu hatta tam olarak

www.hepsiburada.com
  • floydian  (10.04.22 22:00:01)
www.extrashaving.com
buradan tekli de alabilirsin.

Kullandıklarım bunlar. İş görüyor.
PERMA-SHARP STAINLESS ÇİFT KENAR TIRAŞ JİLETİ 5Li
ASTRA SUPERIOR PLATINUM (YEŞİL) ÇİFT KENAR TIRAŞ JİLETİ
GILLETTE 7 O'CLOCK SUPER STAINLESS ÇİFT KENAR TIRAŞ JİLETİ 5Lİ

İstanbuldaysan tahtakalede yerleri var. Oradan temin edebilirsin.
  • gibicibicis  (10.04.22 22:12:21)
aletin karakter yapısına bakmak lazım. keskin mi, güvenli mi vs. vs. ona göre jileti eşleştirmek lazım, keskin alete keskin jilet çok gitmez örneğin. o yüzden geltir.com'dan bakıp seninkine hangi jiletlerin gideceğini bulabilirsin. her ne kadar piyasada derby, astra, permasharp vs. yaygın olsa da, artık türkiyede çoğu marka tekli/çoklu bulunabiliyor, o anlamda sorun yaşamazsın.

  • kojonotsuki  (10.04.22 22:25:31)
Her jilet her yüzde olmuyor.
Ben son zamanlarda bic markasından çok memnunum.
Misal derby bende hiç olmuyor.
  • logisticsmanager  (10.04.22 22:30:47)
derby'den falan uzak dur. en az 50 çeşit yaprak jilet denemişimdir.

ilk üç sıralamam:

1- Voskhod
2- Gillette Platinum
3- Gillette Nacet

Jilet konusunda pintilik etme bence. Tek başına tıraşı işkence haline getirebiliyor jilet.

Sahteleri de oluyor evet. Aşağıdaki siteler güvenilirdir.

www.razorus.com
www.extrashaving.com
bonherre.com
  • lancelot du lac  (11.04.22 00:51:27)
Wilkinson sword çok soft bir alet. Eğer sakallarınız gür ve sertse Feather gibi keskin jiletlerden başka jilet işinizi görmez.

  • Depik  (11.04.22 07:09:51)
ben ustura ve içine jilet konulan makinalarla kullanıyorum. istisnasız hangisini aldıysam hiç bi fark hissetmedim, zaten 1 defa kullanılıp atılan bişey.

berberlere git bak hangisi en ucuzsa onu kullanırlar.

ortalama 10 tanesi 4.5 5 lira civarına satılıyor.
  • killerbee  (11.04.22 07:27:53)
kullandigin tiras aletine gore de degisir ama bana sorarsan: personna, feather, gillette (bir cok farkli turu var tabi)

ama en rahat bulabilecegin jilet perma sharp tabi ki her 1milyoncuda vardir.
  • bay b  (11.04.22 11:25:16)
Astra yeşil güzeldir. Bulabilirsen cyristal çok güzeldir.

  • elitoangelito  (11.04.22 17:56:53)
hepsini denedim. belki dunyanın en iyisi bu japondur.

www.hepsiburada.com
  • cptxxx  (11.04.22 18:41:10)