[]

Hyundai liste fiyatları

Sitelerinde 2 fiyat var. Biri maksimum liste fiyatı biri kampanyalı liste fiyatı. Kampanyalı fiyatı bütün bayiler uygulamak zorunda mı? Ya da maksimum fiyat diye yazıyor ama onun üstüne cıkan bayi olur mu? Yani bayilerin insiyatifne mi kalmış oluyor fiyatlama
 
ilk sorulması gereken soru araç var mı? :) araç yoksa orada kaç para yazdığının bir önemi yok çünkü. size henüz üretilmemiş bir aracı da satabilirler ancak araç teslim anındaki fiyat ne ise onun ödenmesini isteyeceklerdir.

(bkz: welcome to turkey)
  • mr.goodcat  (09.04.22 19:54:32) 
Peki her bayiyi tek tek aramak mı lazım araç var mı diye?


  • condom kurşunu  (09.04.22 20:23:38) 
Evet tek tek her bayiyi arayacaksiniz ve muhtemelen ellerindeki aracta bir cok ekstra oldugundan o gordugunuz fiyattan daha yukarisini isteyecek.

Deneyin belki denk gelir bayinin birinde.
  • brkylmz  (09.04.22 20:25:03) 
@brkylmz liste fiyatından daha yukarıda bir rakam da söylebiyorlar mı? bayilerde daha ucuza alınır gibi bir düşünce vardı eskiden, artık yok mu bu durum?


  • condom kurşunu  (09.04.22 22:39:41) 
Araç yok, tuscon gibi üst düzey araçlar var yalnız. İ10, İ20 bulunamıyor. Seramik kaplama, basamak vs kitlemeye çalışıyorlar.
inallar uygun olabiliyor bazen. Denizli, falan tüm bayileri arayın.

  • neymis  (09.04.22 22:49:43) 
@condom kursunu normalde oyle ama su an karaborsa tum arabalar. Yukaridaki arkadas hyundai ozelinde soylemis modelleri zaten ama diger markalarda da durum ayni.

Hasbelkader ellerinde arac kaldiysa onda da zart var zurt var diye sisirdikce sisiriyorlar. Bayilerin hepsi "isine gelirse" modunda son 1-2 senedir.
  • brkylmz  (10.04.22 01:03:25) 
İki aydır düz boş benzinli Manuel egea soruyorum bayiye. Bugün gelecek, yarın gelecek. O gelmeyecek üst paket gelecek paso sallıyorlar.
Geçen sene bayi arardı araç satmak için.

  • neymis  (10.04.22 01:42:54) 
Liste fiyati 2 senedir çöp oldu.
Arac bayileri de zaten bildigin merdiven alti galeri gibiler.
Hatta onlardan daha cok yalan soyluyorlar.

Yani kural, liste falan yok, buldugunu aliyorsun bulamadigin zaten 2 sokak arkadaki galeride satiliyor.
Kapora verdigin araci da satiyorlar artik, basima geldi.
  • divit  (10.04.22 02:56:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.