[]

İzmir civarı yaz tatili için konaklama

5-6 gece İzmir civarında kalmak istiyoruz. Şirince, Seferihisar, Efes Antik kentini görme niyetindeyiz; bir yandan buraları da gezmek istediğimiz için denize girebileceğimiz ama buralara da rahat ulaşabileceğimiz bir yerde konaklamak istiyoruz. Urla'daki plajlar çok önerilmiyor gibi gördük ama Urla, Foça ya da Seferihisar seçeneklerinden hangisi bu durumda daha mantıklı? Ya da başka bir öneri var mı?
 
Bütün İzmir çevresinde en iyi deniz güzelçamlıdır.


  • deer hunter  (09.04.22 19:13:11) 
özdere olabilir.


  • false pretension  (09.04.22 19:33:03) 
siz guneyi gezmek istiyorsunuz onun icin kuzeyde olan focada konaklamaniz anlamsiz olur.

urla'nin kuzeye bakan taraflarinda deniz gercekten kotu.
guneyinde birkac koy var ama orada da pek otel yok.

bence en mantiklisi kusadasi davutlar veya gumuldur'de plaja yakin bir otel.

club marvy son zamanlarda cok trend.
denizati gumuldur cok eski koklu bir isletmedir.
  • la lykia  (09.04.22 21:44:51) 
seferihisarda konakladığınız taktirde yürüme mesafesinde denize girecek alan yok.


  • gazozailacatmauzmani  (10.04.22 13:30:32) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.