lost dön evine artık !!

bu lost'un bukadar ara vermesindeki sebep nedir?işkenceden farksız bu yaptıkları..

şımarıklıktan da olabilir, ihtiyaçları da olabilir...

  • forrestgump  (29.10.07 12:32:10)
Bildiğim kadarıyla oyuncular bütün bir sezon boyunca bir adada çekim yaptıkları için iki sezon arası bu kadar uzun tutuluyor. Evden o kadar uzakta çekim yaptıkları içindir..

Edit:Hawaii de çekiliyomuş ama gene de uzak.
  • dd  (29.10.07 12:36:15)
geçen sezon hatırlarsınız,sezon başlamış 10 bölüm yayınlanmış sonra 2 aya yakın bir ara verilmişti. bu sezon öyle sezon ortasında ara verilmesin diye bu kdr uzun ara verildi diye biliyorum. sanıyorum ki bu uzun aradan sonra da zamansal olarak yapım ekibi sorun çekmeden sadece klasik yaz arası bırakarak sezonlar devam edecektir.(yani eylül-mayıs arası dizi devm edecektir.)

  • gioberg  (29.10.07 13:17:47)
ben hiç özlemiyorum. eski sevgili gibi bişey lost. uzun süre ayrı kalınca unutuyosun ama bi kere karsılasınca eminim aynı şeyleri hissedeceğiz. yeni mi ayrıldın yoksa?

  • nihilanth  (29.10.07 13:48:58)
"uygarlıktan uzak, ıssız bir ada mı? hawaii değil mi orası? hawaii'de olmaktan kolay kolay sıkılacaklarını sanmıyorum... hem de tanınmayan oyuncularken bu kadar şöhret olup, para kazanırken...

  • forrestgump  (29.10.07 13:50:39)
bir de bildigim kadariyla bu sezon 24 bolum olmayacak

  • entrapmen  (29.10.07 14:15:46)
len zaten 3 yil oldu. diznin ba$ini unuttuk.

  • 0v3rm1nd  (29.10.07 14:23:34)
yok ya ne yenisi ama tak etti canıma bu kadar ara verilmesini merak ettim

  • imparatorolmayikolaymisandin  (29.10.07 16:09:24)
bundan sonra her sezon 16 bölüm olacakmış.. kesintisiz yayınlamak için biraz geç başlayacak.

  • pispinti  (29.10.07 17:20:10)
16 bölüm olacak ocak sonu yanılmıyorsam başlayacak ve 4 ay aralıksız sürecek benim gibi aaralık ta askere gidip biriktirerek izlemenizi tavsiye ederim.

  • mikelarteta  (29.10.07 21:32:34)
biz askere gidelim diye yapılmış bir güzellikmiş bu. bitirip gelince bilgisayarınızdan izlersiniz mis gibi toplu halde.

  • cha  (30.10.07 01:33:25)
kalan maksimum 2 sezonluk malzemeyi 3 sezona sündürüp gereksiz bölüm eklemek işlerine gelmedi ama hazır iş yapan popüler projeyi 2 sezon daha oynatıp sonlandırmak da kazançlı değil böyle bir orta yol bulundu hem kazanç 3 yıl sürdürülecek hem de konu sündürülmeyecek 16 şar bölümden ara verilmeden oynatılacak 3 sezon (tabi her sezon arası yine 8 ay ara sadece sezon iç, ara yok artık.) ha olan seyirciye oldu o ayrı

  • speedspasm  (30.10.07 05:33:20)