[]

böyle bir site vs var mı?

İnsanlar günlük yaşadıklarını, insanlarla konuştuklarını, kafasından geçenleri ifşa olunacak detayları kaldırarak anonim bir şekilde yazarlar. Bunu düzenli olarak paylaşır ve okuyucuları da bunları düzenli olarak okuyan kişiler olur. Okuyan kişiler, diğer kişinin hayatına dahil olma ve onun en özelini bile bilmenin getirdiği zevki yaşar. Okuyanlar okuduğu metin üzerine küçük yorumlar yazabilir, yazan kişi bu yorumlara bakarak, normal hayatta kolay bir şekilde paylaşamadığı düşüncelerin başka bir insanda karşılık bulmasını güzel bulabilir.
 
Redditte vardır muhtemelen


  • freebird5406_2  (09.04.22 00:28:20) 
reddit var fakat bu konuları konuşabileceğin spesifik türkçe subreddit yok. hepsi yabancı. ayrıca reddit'te throw away (kullan at) hesap açıp anonim olarak takılabilirsin.


  • false pretension  (09.04.22 00:52:08) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.