[]

Trendyol ödemede sıkıntı mı var?

Ödemeyi reddedip geçersiz işlem diyor. Mobil ve tarayıcı için de, farklı kartlarla da denedim sonuç aynı. 2 gün önce trendyol asistana yazdım bizden kaynaklı dedi. Nasıl bir problem bu kaç gündür düzeltilemiyor anlamadım.
 
Ben bugün İş bankası - Sanal kredi kartımla alışveriş yaptım Trendyol'dan.


  • michael_knight  (08.04.22 21:02:04) 
ben de passoda yasadim surekli error verdi 6-7 kez denedim en son oldu


  • mess  (09.04.22 00:06:25) 
siz ban yemişsiniz muhtemelen. başka bir telefondan başka bir hesap ile alışveriş yapabilirsiniz aynı kartınız ile. kendi cihazınızdan mevcut veya başka bir hesapta deneseniz daha geçersiz işlem uyarısı devam eder.


  • debian  (09.04.22 00:34:50) 
@sivrisinek
Evet bunu düşündüğüm için sormuştum. Ban yemişim. İlk dediğim şey de mal bi müş hiz. Çalışanının cevabıydı. Resmen sallıyorlar

  • Unde bach canim  (09.04.22 04:08:16) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.