Bu daire gerçek mi?

www.sahibinden.com

bu piyasaya göre 1 adet sıfırı eksik yazmışlar gibi duruyor.

  • exitmusic  (08.04.22 19:48:19)
Bu piyasaya göre bile 2.1 milyon etmez. Bi dümeni vardır muhakkak. "o dairemiz satıldı ancak size uygun başka dairelerimiz var" ayağı çekiyorlardır kesin.

  • Arthur Dayne  (08.04.22 20:11:49 ~ 20:13:06)
tabii ki değil.

aradığınız zaman o dairenin satıldığını söylüyorlar ellerindeki muadil dairelerden bahsediyorlar. Fiyatları yazdıklarının 3-4 katı civarında tabii.
  • kirmizimsi  (08.04.22 20:11:55)
değil. adam bütün ilanlarını ucuza yazmış. ayrıca atatürk mah. çok rahat bir yer değildir. yaşanacak yer değil.

  • false pretension  (08.04.22 20:13:45)
Reklam yapmış, gerçekte böyle bir daire yok.

  • gabe h coud  (09.04.22 00:43:30)
Emlak alım satım piyasasında ilginç bir dolandırıcılık yöntemi var. Bu daire öyledir diye asla demiyorum ama olay şöyle oluyor.

Çok cazip bir ilan veriyorlar. Telefon ediyorsun. Abi isteyen 4 kişi daha oldu gelmek üzereler diyor. Aman daire kaçmasın diye hemen kapora yollayayım diyorsun. Adamlar kaporayı aldıkları anda buharlaşıyorlar.

Yaygın bir yöntemdir. Aklınızda olsun.
  • Mirket  (09.04.22 01:09:01)
Ben 2012 de orada oturmustum ataturk mahallesi icinde ismini hatirlamadim simdi bir site vardı 4 blokluk, daire oraya cok benziyor muhtemelen fotolar ordan, o zaman 1600 liraya oturuyordum, uzun lafın kısası gerçek değil.

  • mirty  (09.04.22 10:01:25)
Sadece içindeki eşyaların toplamı o kadar eder zaten tabiki değil, yukarıda bir sürü yazan olmuş ben de yazayım yüksek ihtimalle dolandırıcı ya da denildiği gibi satıldı abi o sana şunu verelim diyecekler.

Not : İlanda eşyalı yazıyor o yüzden eşyaların ederinden bahsettim.
  • solo  (09.04.22 12:32:14)