1000 mbps'ye kadar Fiber altyapısı olan sitede superonline mı ttnet mi?

Taşındığım evde ttnet kullanıyordum memnundum yeni yerde altyapı fibere müsait, ttnet taahhüt bitti, superonline'a mı geçsem yoksa ttnet'i mi yeniletsem ne dersiniz? yoksa başka bir servis sağlayıcı mı önerirsiniz? önemliyse yer ankara/etimesgut

ttnet'te ekstra olarak sorunlarımı daha kolay çözebiliyorum çalışan bir arkadaş vasıtasıyla.

superonline 100 mbps internette çok çok farkeder mi? hız, tutarlılık gibi konularda?

bonus soru, 3-4k tl civarı buzdolabı almam lazım, spot mu yoksa regal vb.. gibi fason sıfır mı?
bir de l koltuk var mı denk geldiğiniz uygun fiyatlı? 5k tl max

hangisi ucuz ise o benim tercihim olur. bir de ikisi de fiber değil mi? ikisi aynı altyapıyı kullanmıyor genelde. 2 farklı fiber altyapısı da var mı sizin orada. bizim burada superonline var mesela sadece fiberde.

buzdolabından anlamam swh. l koltukta burada satanlar oluyor arada görüyorum ya da başka yerde 2.el temiz bulunur bence.
  • belkider  (07.04.22 18:10:53)
üçüncü bir alternatif olarak, eğer varsa turknet.

  • kaptankedi  (07.04.22 18:13:03)
Turknet, yoksa Superonline.

  • anatomik  (07.04.22 19:37:01)