[]

Sokak kedisi göz iltihabına ilaç?

Kendisi hamile, doğurdu doğuracak. 2 gün önce sağ gözünden taşmış ve tüylerine yapışmış yemyeşil sümük gibi bi çapak vardı şimdi de gözü kapanmış ve ıslak gibi ama yeşil değil de su rengi bi ıslaklık var. Buna ne yapabiliriz en basit ve ucuz yollu? Hamile olduğu için ilaç yavrulara zarar verir mi?

Krem mi damla mı? Krem alsam sürdürür mü, ısırır mı? Acil yardım lütfen.


 
Ben Cay suyunu pamuga basip yuzunu siliyorum


  • halk  (07.04.22 09:17:28) 
Gentagut damla işe yarar ama öncesinde crystalin animal health solüsyon ile temizlenip dezenfekte edilirse daha iyi olur.


  • Uncle Sam  (07.04.22 13:01:26) 
teramisin göz kremi ancak iyice yedirerek sürmeniz lazım. gözü hafif aralandıktan sonra göz kapağının içine uygulamalısınız. krem daha kalıcı ve daha etkili oluyor ama uygulaması daha zor.


  • orpheus  (07.04.22 19:08:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.