[]

ramazan ayında mesai saatlerini 21.00-03.00 yapan spor salonu

buna karşı ne yapabiliriz arkadaşlar?
böyle bir keyfiyet var mı, burası lokanta mı?
lokasyon: konya


 
Konya :)

Ben de oruç tutuyorum ama büyük çomarlık bu. Konuşunca da kimin yaşam tarzına karışılmış deniyor. Daha nasıl karışılacak. Haklısınız şikayetinizde ama büyük ihtimalle yapabileceğiniz bişey yok.
  • kuzey15  (06.04.22 09:56:06) 
Üyelik iptali sebebi şikayet bile ederdim. Geçen biri ezan okunuyor diye müziği kapatır mısın dedi kafayı yiyecektim.


  • olaylar olaylar  (06.04.22 10:07:12) 
Valla oruç tutan biri olarak bu tarz yerlerden ben bile ilk fırsatta kaçarım. Normalde üyelik iptali için haklı sebep falan ama nerede kimden hakkını alıcaksın nerede arayacaksın falan sıkıntı. Üyeliğin bitince ramazan bitse bile devam ettirme üyeliği.


  • mg3929  (06.04.22 10:41:31) 
müşterilerin büyük kısmından o yönde talep gelmiştir belki. yoksa adam niye ekmek kapısından müşteri kaçırmak istesin. sözleşmenizde de salonun açık olduğu saatler açıkça yazmıyorsa bir şey yapamazsınız zaten.


  • mustafakesekci  (06.04.22 11:01:13) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.