Duvaramıza bir şeyler tasarlamak istiyoruz

Boyuna 1 metre, enine 2 metre olmam üzere boş bir duvarımız var. Grafiti ve resim çalışmaları; boya ücreti ve sanatçı emeği derken çok para oluyor. Acaba duvara yapıştırmalı bir şeyler tasarlayabilir miyim? Tasarlamak istediğim şey dünyadaki en önemli besteciler: Bach Mozart Beethoven, Chopin ... Stravinsky Tchaikovsky, bartok Adnan Saygun vs. diye diye geniş bir skala.
Bunların siyah beyaz versiyonu.
Böyle bir şey mümkün mü? Nerelerde yaptırılır? Maliyeti ne olur?

bir yerden projeksiyon cihazı buluyor kiralıyorsunuz, çizmek istediğiniz resmi duvara yansıtıp önce kurşun kalemle hatlarını çizip içini akrilik ya da akmayan bir iç cephe boyasıyla dolduruyorsunuz

designmom.com

şurada bir örnek var
  • freebird5406_2  (05.04.22 10:21:27 ~ 10:27:20)
Biz ofisin duvarı için buradan www.duvaronline.com oldukça büyük bir dünya haritası sipariş ettik, uyguladıktan sonra gayet güzel durdu. Siz daha çok kendi tasarladığınız bir şeyler düşünüyorsunuz ama bir bakın isterseniz, düşündüğünüze yakın bir şey varsa değerlendirirsiniz...

  • arpaci kumrusu  (05.04.22 13:59:08)
Duvaronline de çok kokoşmuş yahu xd

  • spackinq  (05.04.22 21:34:36)