[]

Göz Yormayan Ampül Önerisi Alabilir Miyim?

Kullandığım ampül gözlerimi mahvetti. Laptop ekranını karanlıkta rahat okuyabiliyorken ışık açıkken okumaya başladığımda gözlerim ağrıyor. Ikea regolit de işe yaramadı. Bu ampül philips essential led sanırım. 2700 K olsa gerek. Sarı ışık. Yine sarı ışık göz dostu bir öneri bekliyorum. not: odam 15 metre kare.
 
Akıllı ampul alsanız? Çünkü belli kelvin değerlerindeki ve belli ışık şiddetindeki bir ampul, her iş ve ortam için yeterli olmuyor. Ben telefondan sürekli değiştiriyorum beyaz, kırmızı, sarı, gün ışığı, kısık ışık, parlak ışık vs..


  • ananiyimioguz  (04.04.22 21:30:46 ~ 21:31:05) 
sarı gün ışığı ve arkanızdan gelen ışık daha az yorucudur. lambader alıp arkanızda kalacak şekilde konumlayın.


  • mikahakkinen  (04.04.22 22:37:42) 
3200k tamamdir. 2700 cok sari. bulursan 4000 tam ayari ama zor bulunuyor.


  • alperz  (04.04.22 22:51:00) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.