[]

almanya vizesi

iki hafta önce davetiyeli basvuruyu yaptik (davetiye 1 yillik vize icin), 1 yillik schengen vizesi icin.

gecen sali gunu konsolosluktan aradilar ama telefonu duymadim. sonra ben aradim konsoloslugu, telefona bakan görevli dediki her hangi bir not dusulmemis ama bekleyin yine ararlar ya da mail atarlar. ucak biletim carsamba gunu halen vize gelmis degil.

nedir sizce durum ? ucak biletini aciga alayim mi ? vizesi seyahatten 1 gun önceden gelen oldu mu hic aranizda?

 
Benim polonya konsolosluğundan olmuştu. Vizeli pasaportu gün içinde almıştım. Sabaha karşı almanyaya uçmuştum.


  • piotr  (04.04.22 22:40:55) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.