[]

Poşet ıhlamur işe yaramaz mı

Rengi bile çok geç çıkıyor suya. İşe yaramaz mı acaba
 
Poşet olmayan ıhlamurun aromalı sıcak su olmak dışında nasıl işe yaradığını düşünüyorsun ki?


  • Mirket  (04.04.22 12:49:42) 
Ha poşetin içine girmiş ha direkt suyla temas etmiş. Bir farkı yok ki. Poşet olanın içindeki ıhlamur sentetik değil sonuçta. O da ıhlamur öteki de. İşe yaramasından kasıt covid'e karşı etkisiyse hiçbir halta yaramaz. Boğazını yumuşatsın diye içeceksen ikisi de aynı halta yarar.


  • himmet dayi  (04.04.22 14:05:18 ~ 14:05:55) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.