deri ceketi değiştireyim mi? (capsli)

selamlar,

1,5 ay kadar önce bir deri ceket aldım.

bu ceketin modeli ingiliz diye geçiyor, alırken mağazada bisiklet yakalı, spor model bir ceketle bunun arasında çok kaldım, sonuçta bunu seçtim.

fakat seçmese miydim? şimdi bana biraz daha 40+, hani baba işi filan gibi görünmeye başladı. kapüşonluyla giyince de pek hoş durmuyor gözüme.

aldığım yere sordum, getirin durumuna bakalım dediler. götürmeden önce bir de duyuruya sorayım dedim. ilk bakışta duruşu filan nasıl görünüyor, değiştirmeli miyim sizce?

www.hizliresim.com

değiştirmeyi düşündüğüm model de şunu (kol genişliği hariç) aynısı:

cdn-ayae.akinon.net

teşekkürler.

aldigin guzel degil. yani onun da yeri ayri da oyle kapusonluyla falan olmaz o.
yeni link de bana kadinsi geldi.

yakali bir sey secebilirsin. gomlek yakasi gibi bir yaka olabilir..
  • Kittie  (03.04.22 20:24:44)
Bence değiştir. Almazlarsa da yine parası neyse ver, ikinci ceketi al, ilkini yak gitsin. At demiyorum dikkat edersen, çünkü başkası alıp giyebilir. Yok etmek en iyisi.

  • drkayzer  (03.04.22 20:43:01)
bu baya bildiğin ceket. fermuarlı bi modele geç en azından. baya kötü. deri pantolon giymek gibi bi şey.

  • jelly bear  (03.04.22 20:45:55)
Değiştir değiştir. Genç adamsın.

  • kisa  (03.04.22 20:53:41)
behzat ç modeli almisin

diğer ceket çok daha guzel
  • all girls dream  (03.04.22 20:53:58)
Yerine ve giyinis tarzina gore bu da gayet guzel. Yas da onemli tabii

  • floydian  (03.04.22 21:02:41)
Genel tarz önemli burada. Aldığın gömlek kot ve ile gayet güzel olur ama kapişonlu ile olmaz. Değişmezlerse dünyanın sonu değil, tişört ve gömlek ile harika olur mevcut ceket.

  • en bi orijinal  (03.04.22 21:10:33)
@kittie:

kapüşonlu ya da düz sweat çok giyiyorum ya o gömlek gibi yakası olanlar problem yaratabiliyor.

@drkayzer:

o kadar mı ya? :/

@jelly bear:

evet değiştireceğim sanırım.

@kisa:

eyv abi. :)

@all girls dream:

ya geçen kuaföre girdim adam bana tıraşın ortasında "abi sen polis misin?" diye sordu. hayırdır dedim ya ne alaka? "ben seni geçerken gördüm birkaç kere kesin polistir bu diyordum" filan diyor. o an anladım imajla ilgili ciddi bir sıkıntı var ve kaynağı bu ceket. :)

@floydian:

işte tarza uymuyor sanırım ya. yakıştırana güzel gidiyor ben de o yüzden aldım zaten ama bana pek olmadı.

@en bi orijinal:

almazlarsa diğerini alır bunu yedek bırakırım belki, yerine göre giyerim kazak, gömlekle filan.
  • filteria  (03.04.22 22:01:41)
Degistirin bence de ama baska secenekler varsa diger seceneklere de bakilabilinir

  • mess  (03.04.22 22:39:04)
Nereden aldınız valla ben beğendim ceketi gideyim bakayım kendime de:)

  • bigcaptain  (04.04.22 11:10:21)
hocam sen naaaptın :(( biri hem git göm biyere

  • yonge and bloor  (04.04.22 11:10:32)
@bigcaptain:

yazıyorum dm'den.
  • filteria  (04.04.22 11:45:01)