[]

Excel powerpoint karışık sorular

1. Excelde bir dosyada tüm sayfalarda tüm commentleri aynı anda kolayca nasıl silebilirim?

2.Excelde bir dosyada tüm sayfalardaki gizlenmiş hücreleri aynı anda nasıl unhide yapabilirim?

3. Powerpointte uzun bir slaytta istediğim sayfaları daha sonra bakmak için nasıl işaretleyebilirim, slayt sayfalarına yıldız koyma gibi bir işaret var mı?

4.Powerpointte metin yazarken cümledeki bir kelimeye mousepadden çift tıklayınca kelimeyi seçmiyor mouse ile seçiyor neden oluyor bu?

 
1-2 shift tuşuna basılı tutup aşağıdaki tüm sayfa isimlerini seçin

bul ve seç menüsünden "özel git" seçip açıklamaları seçtikten sonra delete yapın.

diğer için de aynı şekilde sütün yada satırı seçip unhide yapın
  • pislick0  (02.04.22 23:36:55) 
@pislick0 1 için özel git seçeneğinden sadece açıklamalar yani notes çıkıyor. Ben comment yani yorumları silmek istiyorum.


  • jjimyl  (04.04.22 22:35:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.