eskiden her yer x6 idi şimdi nerede o x6'lar ?

her kafamızı çevirdiğimizde bi bmw x6 görüyorduk. güzel de araba ama şimdi neredeyse yoklar.

nereye gitti bu x6'lar?

İlk çıktığında çok tutuldu oto yıkamacıda çalışıyordum bi anda yok oldular. Bence fazla kaba bir araç. Türkiye'de suv kültürü yerleşmemişken kendine yer buldu şimdi muadilleri tercih ediliyor gibime geliyor

  • olaylar olaylar  (02.04.22 21:44:32)
bmw x6 sahiplerinin hanesinde 2 araç var. diğeri ekonomik araç. yakıt masrafı arttığından ekonomik araçla millet işe güce gidiyor artık. x6 lar yatıyor.

  • mr.goodcat  (02.04.22 21:48:12)
yeni kasa x5 ve x6’lar amerika üretimi olduğundan ve türkiye’de amerika üretimi araçlara ek vergi olduğundan resmî olarak getirilmiyor diye hatırlıyorum ama sallıyor da olabilirim.

  • roket adam  (02.04.22 21:55:48)
ROKET ADAM +1

Amerikadan ithal oldukları için ek vergiye tabi oluyorlar artık. o yüzden yeni kasa x5 ve x6'lar türkiye'ye özel sipariş dışında getirilmiyor.
  • false pretension  (02.04.22 22:10:33)